Дачні та садові ділянки, як можливість економії на будівництві житла

Кожна людина хоче стати господарем власного житла. Як варіант втілення такого бажання – є будівництво індивідуального будинку на окремій земельній ділянці. Ціни на ділянки в межах та околицях міста Львова високі. Тут і виникає питання, яку ділянку під забудову обрати, щоб було вигідно.
Опублікував: Administrator   11-02-2016   в розділі Статті   |   Переглядів: 5945   |   Читати далі

Тепла підлога - комфорт і здоров'я

Одним з найбільш важливих факторів комфорту в будинку є тепло. Сьогодні при постійному збільшенні витрат на обігрів житла ми хочемо, щоб у нашому помешканні було тепло, але коштів ми витрачали менше.
Опублікував: Administrator   19-10-2015   в розділі Статті   |   Переглядів: 2639   |   Читати далі

Чи можна економити на оплаті праці будівельників?

Глибока криза в Україні залишає все більше людей без роботи. Серед них багато кваліфікованих спеціалістів і у галузі будівництва. Оплата праці, відповідно, теж знижується, оскільки рівень безробіття високий.
Опублікував: Administrator   8-02-2014   в розділі Статті   |   Переглядів: 1751   |   Читати далі

Значення дренажних систем для сучасних будинків та ділянок

Кожна ділянка землі має свої індивідуальні особливості, від яких залежать заходи з благоустрою. До таких особливостей відносять рельєф, тип і вологість ґрунту, відстань до поверхневих ґрунтових вод, характер вітрів.
В першу чергу, при улаштуванні будь-якої ділянки з використанням ландшафтних робіт необхідно перевірити глибину залягання ґрунтових вод. Їх близьке розташування веде до пригнічення і загнивання кореневої системи дерев і кущів. Для нормального росту рослин необхідно, щоб ґрунтові води проходили не вище одного метра від поверхні. Крім того, що зайва вологість шкодить рослинності вона впливає і на будівлі, що розташовані на ділянці. Узимку вологий ґрунт промерзає й починає сильно розширюватись в усі сторони та давити на фундамент будівель. Внаслідок чого відбувається розрив стін і фундаменту, порушення цегляної кладки. Руйнування фундаменту, що триває кілька років приводить до серйозних наслідків: порушується цілісність несучих конструкцій, через високу вологість у будинку з’являється цвіль, відбувається деформація віконних рам і дверних коробок. Тріщини, в свою чергу, ведуть до втрат тепла і, як наслідок, до значних економічних витрат.

Ось тому, у таких випадках, важливим і необхідним постає питання дренажу.
Опублікував: Administrator   4-09-2013   в розділі Статті   |   Переглядів: 2486   |   Читати далі

Соціальне житло: переваги та недоліки

Відомо, що криза суттєво вдарила по сфері будівництва. І найперше, це позначилось на великих компаніях, що будували житло, а саме висотні будинки, котеджі. Відповідно, більш як в половину скоротились темпи ринку нерухомості. В той час, середня ціна житла становила близько 8 тис. грн. за 1м² в уже збудованих об’єктах. Вартість ж недобудов коливалася від 3-5 тис. грн. за 1м². В кризовий період ціни суттєво не змінились, хоч реальних покупців житла і стало значно менше. Проте, починаючи з 2011 року обсяги ринку нерухомості та будівництва почали повільно зростати. На сьогоднішній день вартість житла в новобудовах так і залишається в межах 6-8 тис. грн. за 1м². А от попит на житло в новобудовах зростає далеко не тими темпами, як б хотілося забудовникам. Тому, деякі компанії пішли альтернативним шляхом пропонуючи на ринку так зване “соціальне”, тобто дешевше житло. Ціна за 1м² такого житла коливається в межах 2,8-4 тис. грн. В основному, це не висотні багатоповерхівки, а будинки котеджного типу.

У чому ж різниця цього виду будівництва у порівнянні з традиційним? Які переваги та недоліки має це житло?
Опублікував: Administrator   22-04-2013   в розділі Статті   |   Переглядів: 3154   |   Читати далі

Вигода чи збитки від технічно-будівельного відділу на підприємствах

На початку 2008 року великі підприємства, заводи, фабрики різко скоротили свій бюджет по технічному обслуговуванні. Криза позначилась і на їх роботі.

Були створені невеликі штати будівельників, що здійснювали необхідні поточні ремонти. Проте, на практиці, багато видів робіт, які потребували вузькокваліфікованого персоналу, ці відділи здійснювати не могли, або ж виконували не якісно. При необхідності додатково залучались кваліфіковані фірми. Загалом, такі роботи зазвичай складають біля 30% від усього обсягу.

І тут постає питання економії як коштів, так і часу.
Опублікував: Administrator   9-02-2013   в розділі Статті   |   Переглядів: 2555   |   Читати далі

Енергоефективні та економні вікна

Через вікна, щілини, двері втрачається біля 25% тепла. Після стін вікна стоять на другому місці по кількості тепловтрат. Саме тому, питання енергоефективних вікон є досить вагомим, особливо в умовах постійного зростання витрат на обігрів приміщень.
Опублікував: Administrator   24-12-2012   в розділі Статті   |   Переглядів: 2047   |   Читати далі

Вдалий вибір огорожі - естетика та функціональність.

Огорожа будинку, території – важливий етап будівництва не лише з естетичної точки зору. Адже, призначення огорожі – відділяти одну ділянку від іншої, одну господарську зону від другої. Вона повинна володіти і рядом функціональних характеристик, бути надійною, довговічною, зрештою зручною.
Опублікував: Administrator   17-08-2012   в розділі Статті   |   Переглядів: 2359   |   Читати далі

Переваги технічного нагляду будівництва

Технагляд будівництва - це ряд заходів, націлених на постійний контроль якості виконуваних будівельних робіт. Перевірка та експертна оцінка найменших деталей дозволяє максимально дотримуватися норм будівельного процесу, термінів, вартості, та тим самим досягти необхідної якості.
Опублікував: Administrator   22-05-2012   в розділі Статті   |   Переглядів: 2392   |   Читати далі

Утеплення будинку - розкіш чи необхідність?

Постійне підвищення цін на тепло та електроенергію в Україні вимагає усе частіше звертатись до питання економії. Тому і однією з найбільш актуальних тем, на сьогоднішній день, є збереження тепла у будинку, квартирі. Утеплення будинку або теплоізоляція дозволяє значно зменшити витрати на опалення, шляхом значного зниження втрати тепла через стіни. Якщо ж будівництво лише планується, то при грамотному утепленні можна мінімізувати і витрати на системи опалення, наприклад, придбавши меншу кількість радіаторів чи менш потужний котел.
Опублікував: Administrator   28-02-2012   в розділі Статті   |   Переглядів: 2240   |   Читати далі